Šťasný nový rok 2019

Mám ráda Vánoce.

Vánoce ve smyslu rodiny, přátel, dobrého jídla a hodnocení nad sklenkou dobrého vína, co se v minulém roce podařilo a co zase až tak ne. Vánoce jsou nostalgické. Takový byl také poslední článek, který jsem si nakonec nechala pro sebe.

Mé Vánoce byly letos krásnější než obvykle. Může za to samozřejmě Maja a pak taky pár přátel, rodina, pár lahví Baileys a taky kupa sněhu, která přišla trošku opožděně, ale o to větší nám udělala radost.

I to bilancování dopadlo výborně. Je nás doma o jednoho víc, já jsem se zase vrátila k házené a rozhodli jsme se vrátit domů… Všechno je tak, jak má být.

Mám taky ráda Nový rok.

Je to nový začátek. Nová předsevzetí a nové výzvy. Po odpočinku a hodování se každý s vervou vrhá do nových výzev a projektů. To se mi líbí.

I my jdeme do roku 2019 s novými výzvami. Čekají nás velké změny. Po šesti letech se vracíme domů. A mě tak čeká poslední sezóna ve Francii. Posledních pár zápasů s holkama z Collines.

Vánoce jsou za náma a nový rok už se pomalu dostává do svého rytmu. My ještě vychutnáváme česko než za 10 dní odlétíme zpět do našeho druhého domova.

Já tu sedím v obýváku, popíjím víno a je mi fajn. Jsem doma spokojená. Tomu doma říkám v ČR. Fakt už se těším na červen, až budeme doma nastálo. Ale mám trošku schyzofrenní pocity. Těším se totiž taky do našeho druhého domova. Ani ne tak na moře a teplo. Zima a sníh mi sluší víc. Těším se za holkama a na hřiště. Přirostly mi k srdci.

A tak si dávám předsevzetí. Že si spolu ty poslední zápasy užijeme. A třeba se nám taky něco hezkého podaří… Třeba tu ligu vyhrajeme. A třeba taky ne. V každém případě už teď vím, že to bude stát za to.

Energie na to mám na rozdávání. Aby ne, vždyť je přeci nový rok…. A už za 11 dní první zápas…

One thought on “Šťasný nový rok 2019”

Napsat komentář

Your email address will not be published.