Jak to s námi vypadá

Po delší odmlce se opět hlásím svým čtenářům a znovu se velice omlouvám za dlouhý výpadek, kdy jsem stránky nechala ležet ladem.  Ale jsem zpět a myslím, že v pravou chvíli, kdy se soutěž chýlí ke konci a začíná to být více než zajímavé.

A jak to s námi tedy vypadá? Dvě kola před koncem základní části se zuby nehty držíme na třetí pozici a ve zbývajících dvou zápasech nás od zisku bronzu v Interlize a 2. místa do play-off dělí jeden jediný bod.

Veledůležitý krok jsme udělali v neděli, kdy jsme fantasticky porazili v derby Veselí nad Moravou, mimochodem našeho budoucího soupeře do play-off, se kterým v posledních kolech budeme na dálku bojovat o výhodu domácího prostředí. Byl to pro nás skvělý zápas. Obrana nám šlapala, Zuzka v bráně podala neuvěřitelný výkon, z čehož těžila celá naše hra založená na přechodech. Z dobré obrany se odvíjela také jistota v zakončení a naše vysoká úspěšnost střelby.

Z výše uvedeného opět vyplývá, že skutečně nejsme týmem, který vyhrává individuálními výkony, ale k našemu úspěchu je potřeba kolektivní snažení. Nemám ovšem pocit, že by to byl náš handicap, naopak je to pro mě věc, které si moc cením, a která mě na naší hře baví.

A co máme v plánu dál? Hned v sobotu nás čeká další veledůležitý zápas a to na horké půdě v Šale. Čeká nás soupeř, který nám typologicky sedí více než Veselí. Zápasy se Šalou mám ráda a osobně už se moc těším na další výzvu v podobě bodování na slovenské půdě a  to proti mančaftu, který s námi stále bojuje o bronz. Nečeká nás ovšem žádná procházka růžovým sadem, ale i tak věřím, že ze Šaly neodjedem s prázdnou.

K vítězství by nám mimo jiné mohl pomoct dnešní úžasný tah našeho vedení, kdy jsme měli tu čest strávit 2 hodiny v přítomnosti velké osobnosti českého sportu, pana PhDr. Mariana Jelínka. Věřím, že kromě mimořádného zážitku, nám toto sezení pomůže dosáhnout cílů, ve které všechny věříme, a pro ty z Vás, kteří věříte, že sportovní úspěch netkví pouze v počtu naběhaných kilometrů vřele doporučuji publikace, které jsou k dostání v internetových knihkupectvích, stojí to opravdu za to.

Nezbývá dodat, než že jdeme do finiše a za dva týdny Vás, všechny naše fanoušky, očekáváme na závěrečném zápase se Slavií a počítáme s Vaší podporou do play-off. Budeme ji potřebovat!

Leave a Reply

Your email address will not be published.