Dlouhá cesta se šťastným koncem…

Písek je jeden z týmů, ke kterému to nemáme zrovna nejblíž a když se k tomu přidalo ještě nesčetné množství objížděk, bloudění po krásách jihočeského kraje, tak nebylo divu, že náš příjezd do Písku byl poněkud opožděný. Nakonec jsme ale všechno stihly a ve tři hodiny nastoupily k zápasu v nově zrekonstruované písecké hale.

Zápas začal v náš prospěch a dovolila bych si říct, že podstatná část průběhu utkání probíhala v naší režii. Tím samozřejmě nechci říct, že to byl zápas lehký, ale výsledek jsme si celou dobu tak nějak hlídaly a korigovaly. Co snad trošku zamrzí je nepodařený konec zápasu, ale důležité jsou body a ty jsme po náročné cestě nakonec dovezly domů.  Stálo by také za zmínku, že po dvou letech jsme prolomily prokletí, které pro nás písecká hala představovala, protože až do soboty tady panenky neměly to štěstí vyhrát.

A co bude teď dáĺ? Vzhledem k tomu, že Olomouc o víkendu nastupuje k druhému kolu poháru, tak nás souboj s tímto respekt vzbuzujícím soupeřem čeká již ve středu. Jen doufám, že budeme mít na zápas dostatek sil. Ještě den před Olomoucí, tedy v úterý,  nás totiž, k naší velké radosti, čeká dlouhá cesta do Pardubic, kde jedeme hrát Český pohár. Co na to říct? Měla bych toho na srdci hodně, ale jen málo z toho je publikovatelné a nejspíš by i musela zasáhnout bratrova cenzura, takže radči nic… Co se týče zápasu se Zorou, tak z play – off jim máme co vracet a výhra s nimi by pro nás znamenala nejen cenný posun v žebříčku interligy, ale také bychom byly prvním českým týmem, který by získal olomoucký skalp a hlavně výhra nad nimi by mě opravdu zahřála na házenkářském srdíčku. Takže motivace je určitě velká a zbývá jen doufat, že to úžasné úterní putování nás příliš nepoznamená…

Leave a Reply

Your email address will not be published.